haberkartali.net

Ahmet Nur Çebi: “Beşiktaş’ın gelirlerini artıracak olan taraftardır”

19 Ekim 2019 - 11:03
Beşiktaş Başkan Adayı Ahmet Nur Çebi, Bloomberg HT'deki Finans Merkezi programına konuk oldu. Faiz yükünden dert yanan Çebi, tasarrufun önemini vurguladı.

Beşiktaş‘ın ekonomik durumunun konuşulduğu programda Ahmet Nur Çebi, ekonomik anlamda nasıl bir yol haritası izleyeceklerini aktardı.

İşte Ahmet Nur Çebi’nin açıklamaları:

“Yapılması gereken şeyler var, imkansız bir şey yok. Eğer 10 liralık geliriniz varsa 11 lira harcayamazsınız. Ayağınızı yorganına göre uzatmak zorundasınız. İkincisi abuk sabuk transferler yapmayacaksınız. Bütçeniz 20 – 25 milyon avroya cevap veriyorsa 20 – 25 milyon avroluk takımla başarıya koşacaksınız. Ama ben 7 sene evvel geldiğimde de durum bundan çok farklı değildi. Bu sene bunlar önümüzde konulmuş şeyler, bunu ilk etapta kendimiz, sonra bankalarla çözmek zorundayız. Bizler bir davanın ortak taraflarıyız. Bütün mesele tasarruf, küçülmek değil..Bütün mesele son 3 yılda yapılan yanlış ve gereksiz transferler. Camianın desteği olmazsa bu işi olmaz. Camiamızın üyeleriyle fikir alışverişinde bulunacağız..Biz buraya ateşten gömleği giyerek geldik, ben burayı daha iyi idare edebileceğimi düşünüyorum. Ben katılımcı bir Beşiktaş istiyorum, şeffaf, açık, dürüst olacağım.”

Gelirleri artıracak olan Beşiktaş taraftarıdır

“Bu camiaya vereceğimiz ilk mesaj borcun inmesidir. Bu hem camiaya güven verecek, hem de bankalara ve alacaklara vereceğiz güvencedir. Adaylar arasında bu güveni verecek kişi de benim. Beşiktaş’ın gelirlerini artıracak olan da Beşiktaş taraftarıdır.”

Artık değişimden başla çare olmadığını ifade eden Çebi “14 bin Genel Kurul üyesi az sapmayla bu Kongre’ye gelirse Beşiktaş’ın kaderi değişecek. Gelmezse makus kaderi devam edebilir. Kime oy veriyorlarsa versinler yine de gelsinler.” şeklinde konuştu.

 

Haber Kaynağı: haberkartali.net

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.