haberkartali.net

Ahmet Nur Çebi, parayı hazırladı

22 Ekim 2019 - 14:55
Ahmet Nur Çebi yönetimi, futbolcuların yaklaşık 17 milyon avro birikmiş alacağını arasında topladı. Yönetim, UEFA ile borçlar için görüşecek.

Beşiktaş’ta yeni Ahmet Nur Çebi yönetimi acil olarak bekleyen para konusunda elini çabuk tuttu ve futbolcuların yaklaşık 17 milyon avroluk birikmiş alacağını arasında topladı. İlk olarak futbolcuların parasını ödeyecek olan yönetim, alacağı borçsuzluk kağıtlarını dekontlarla beraber UEFA’ya göndererek gelebilecek bir men cezasının önüne geçecek. Ardından bazı yöneticiler İsviçre’ye giderek, UEFA yetkilileri ile görüşmeler yapacak.

10 milyon lira kazanç

Bu kritik dönemde yeni yönetime güzel bir haber geldi. Vodafone Park’taki saha kenarı reklamlarını kiralayan Aktif Reklam şirketiyle anlaşma feshedilmiş ve konu mahkemelik olmuştu. İlk dava sonucunda Beşiktaş lehine verilen karar sonrası Aktif Reklam istinaf mahkemesine gitse de sonuç değişmedi. Beşiktaş’ın borcu olmadığına karar verildi. Aksi durumda kulüp 10 milyon lira ödemeyle karşı karşıya kalacaktı.

Haber Kaynağı: Sabah

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.