haberkartali.net

Ahmet Nur Çebi: “Peşini bırakmayacağız”

08 Eylül 2020 - 8:16
Milliyet’e konuşan Beşiktaş Başkanı Çebi, doğru yolda olduklarının altını çizdi, “Limit konusundaki mücadelemiz sürecek, peşini bırakmayacağız." ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, gelişim döneminde olduklarını belirterek yeni sezona umutla baktıklarını söyledi. Siyah-beyazlı takımın; Fenerbahçe, Sivasspor ve Antalyaspor’un katıldığı dörtlü hazırlık turnuvasında ortaya koyduğu performansın umut verici olduğunu aktaran Çebi, “İlerleyen günlerde daha iyi olacağız” dedi.

“Takımdan müthiş bir pozitif enerji alıyorum.”
Özellikle Oğuzhan’ın eski başarılı günlerine döndüğüne vurgu yapan Başkan Çebi, “Takım olarak iyi yoldayız, daha da iyi olacağımızdan bir milim kuşkum yok. Özellikle bazı futbolcularımızın üst düzey performansı beni çok mutlu ediyor. Oğuzhan eski günlerine dönüş yaptı. Larin çok güçlü ve değişim içinde. Keza Dorukhan öyle. İki genç kalecimizin başarılı performansı sezon için beni fazlasıyla umutlandırıyor. Hasiç de büyük bir gelişim içinde. İşin özeti takımdan müthiş bir pozitif enerji alıyorum, bu da beni fazlasıyla umutlandırıyor” diye konuştu.

“Limit konusundaki mücadelemiz sürecek, peşini bırakmayacağız.”
Beşiktaş Başkanı, transfer çalışmalarını büyük bir titizlik içinde yürüttüklerinin altını çizerek, “Limit konusundaki mücadelemiz sürecek, peşini bırakmayacağız. Tabii ki başka transferler de yapacağız, ama limite takılıyoruz. Yani göndermeden alamıyoruz, maalesef. Limit konusu yeniden masaya yatırılmalıdır, doğrusu da budur” ifadelerini kullandı.

Ahmet Nur Çebi, borçların yeniden yapılandırılması konusunda Bankalar Birliği ile gerçekleşen görüşmeleri de değerlendirdi. Mevcut yapılandırma anlaşmasının 2 yılı geri ödemesiz, 12 yıla çıkarılması konusundaki çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan Çebi, “Bu anlaşma en azından kulüplere biraz olsun nefes aldıracak. Dört dörtlük mü, elbette değil. Zaten olması gerekenin en kötüsü buydu. Aksi taktirde kulüpler ayakta kalamaz” ifadelerini kullandı.
 

Haber Kaynağı: Milliyet

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.