haberkartali.net

Ahmet Nur Çebi’den Aboubakar açıklaması geldi

03 Haziran 2021 - 9:53
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlı gündemle ve transfer dedikoduları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlı gündemle ilgili Tivibuspor’a açıklamalarda bulundu.

“Gökhan Gönül bende oynuyordu Fenerbahçe’ye gitti, kimse ona bir şey demiyor da Aboubakar’ı mı gündeme alıyorsunuz? Aboubakar da başka takımda oynayabilir. Kimseye tutkulu falan değilim. Gelen ağam, giden paşam.”

“Sergen hocayla konuşacağız ve beraber yola devam edeceğiz. Benim gönlümde, zihnimde bir değişiklik yok. Konuşacağız. Hocamız 1 hafta 10 gün dinlenmek istiyorum dedi, gelecek, bugün yarın kendisiyle konuşmayı ümit ediyorum.”

“Limitimiz 200’se 300, 300’se 450 istiyoruz. Torpil istiyoruz, açık açık söylüyoruz.”

“Teklifler var, genç çocuklar, isimlerini vermeyeceğim, akılları karışmasın. O çocuklarımızın biraz daha bizimle pişmelerini tercih ediyorum ama beklenmedik gelişmeler olabilir. 3 tane genç oyuncudan bahsediyoruz, hatta bugün 4. Hepsi de genç.”

Haber Kaynağı: Milliyet

Yorum Yap

“Ahmet Nur Çebi’den Aboubakar açıklaması geldi” için bir cevap

  1. Melih dedi ki:

    Başkan iyi hoş da , ” ben” , “bende” vs gibi ifadeleri çok ön plana almaya başladı. Böyle şeyleri sevmeyiz biz. Çoğul olarak ve kulüp olarak “biz” ifadesini kullanması lazım. Lütfen yöneticilier Sn. Başkanı bu konuda uyarsın. Aboubakar Çebi’de oynamadı! Beşiktaş’ta oynadı alnının teriyle. Ha arkasındayız başkanın para politikasında o ayrı. Ama bende oynadı ne demektir ya?

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.
%d blogcu bunu beğendi: