haberkartali.net

Çebi: “Hakem hatası olmazsa Galatasaray’ı yeneriz”

11 Mart 2020 - 10:07
Teknik adam değişikliğinin takıma olumlu ve renkli yansıdığını belirten Çebi, Galatasaray maçını da kazanacaklarını düşündüğünü söyledi.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray derbisi öncesi önemli açıklamalarda bulundu.

Çebi, öncelikle Sergen Yalçın’ı takımın başına getirerek çok isabetli bir karar verdiklerinin altını çizdi ve şöyle devam etti; “İçimizden gelen birisiyle çalışmak bizim için büyük avantaj. Bize her konuda anlayışlı davranıyor, elinden gelen yardımı yapıyor. Bu da yönetim olarak elimizi güçlendiriyor. İşin saha tarafına bakarsak da keyif veren, herkesin zevk aldığı bir Beşiktaş izliyoruz.”

“Kartlar yeniden dağıtılır”

Yalçın’ın takıma renk ve hava getirdiğini söyleyen Başkan Çebi, “Belki eksiklerimiz bulunuyor ama iyi futbol oynadığımızı söyleyebiliriz. Bize yakışan, genlerimize uygun bir oyun anlayışı söz konusu ” diye konuştu.

Çebi, G.Saray’ı yenmeleri halinde kendilerinin de iddialı bir duruma geleceğini kaydetti, “Hakem hatalarının olmadığı bir derbi diliyorum. Eğer hakemler geçen sezonki gibi yanlış düdükler çalmazlarsa Beşiktaş’ın kazanacağını düşünüyorum. O güç bizde var. Üç puana ulaşırsak zirve hesapları da sil baştan yapılacak, kartlar yeniden dağıtılacak” ifadelerini de kullandı.

 

Haber Kaynağı: Milliyet

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.