haberkartali.net

Eldeki futbolcular transferde yolu tıkıyor

14 Ağustos 2020 - 11:21
Takım içi maliyetleri düşürmek isteyen Siyah Beyazlı yönetim, göndermeyi planladığı oyuncularla da görüşmelerini sürdürüyor.

Mevcut oyuncuların sözleşmelerini güncelleyerek indirim yapmak isteyen Beşiktaş yönetimi, takımda düşünülmeyen isimleri de göndererek transfer için bütçe yaratmayı amaçlıyor.

Sergen Yalçın ile görüşerek takımda düşünülmeyen isimleri belirleyen yönetim; Douglas, Isimat-Mirin, Roco ve Larin ile yolları ayırmaya çalışıyor.

Yıllık maaşları ortalama 1, 4 milyon avro olan bu oyuncuları göndermek isteyen siyah beyazlılar, yerlerine ise 500 ile 750 bin avro arası yıllık maaş verebilecekleri oyuncular alacak.

Şu ana kadar anlaşmaya yanaşmayan Isimat-Mirin’in, Türkiye’den ve yurt dışından teklif aldığı, aynı şekilde Douglas’ı da Büyükşehir Belediye Erzurumspor’un istediği öğrenildi.

Roco ve Larin’de ise durum farklı. İki oyuncu da sözleşmesinden doğan tüm haklarını talep ediyor.

Yönetimin böyle bir durumu asla kabul etmeyeceğini oyunculara ilettiği, kulüp bulmaları halinde ise her türlü kolaylığı yapacaklarını Roco ve Larin’e söylediği gelen haberler arasında.

Haber Kaynağı: TRT Spor

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.