haberkartali.net

Fenerbahçe-Beşiktaş maçında yaşananlar uzun süre unutulmayacak

05 Ekim 2022 - 13:23
Beşiktaş ile Fenerbahçe arasındaki Vodafone Park’taki derbide hem yöneticiler hem de sahadakiler arasında dostluk tablosu vardı.

Beşiktaş’la Fenerbahçe arasında oynanan dev maç geride kalsa da, maç günü stadyumda yaşanan güzel görüntüler kalpleri fethetti… Güzellikler maçtan önce başladı.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ve yönetim kurulu üyeleri, Beşiktaşlı yöneticiler Ali Bayrak, Barış Dillioğlu, Seyit Ateş ve Serhan Çetinsaya tarafından dışarıda karşılandı. Aynı anda stada gelen Maliye Bakan Nureddin Nebati’yi karşılayan Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi de Ali Koç’u şeref tribünü kapısında karşıladı. İki başkan birlikte tribüne geçtiler.

HER SENE GÜZEL MİSAFİR EDİYORLAR

Tribünde sanatçı Özgür Özgülgün, Ali Koç’a “Sayın başkanım evinize hoş geldiniz” diye seslenince Koç, “Beşiktaş bizim baba takımımız. Sağ olsun taraftarlar bizi her sene burada çok güzel misafir ediyorlar. Tüm Beşiktaşlılara çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Maç başlamadan önce tribündeki Beşiktaşlı genç futbolseverler, Fenerbahçeli futbolcular Arda Güler ve Mert Hakan Yandaş’la bol bol fotoğraf çektirdiler.

Ali Koç, sıkı bir Beşiktaş taraftarı olan babası Rahmi Koç’un locasını ziyaret etti, Beşiktaşlı çocukların formalarını imzaladı. İki takım futbolcuları Beşiktaşlı miniklerin ellerinden tutarak sahaya çıktı.

Haber Kaynağı: Hürriyet

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.