haberkartali.net

Mensah, Sergen Yalçın’ı rahatlattı

17 Ağustos 2020 - 9:56
NSakala ve Welinton’un ardından Ganalı orta saha Mensah'tan gelen güzel haberler başarılı teknik adamı rahatlattı

Beşiktaş yönetimi, Bernard Mensah transferinde son aşamaya gelerek önemli bir adım atmayı başardı. NSakala ve Welinton’un ardından Mensah konusunda da sona yaklaşan siyah-beyazlı yönetim böylece Sergen Yalçın’ın istediği isimler doğrultusunda hareket etti. Transferde kendi listesi yerine teknik adamının listesinden yürüyen ve bu nedenle Nika Ninua ile Mario Balotelli gibi isimlerden vazgeçen yönetim, tüm yetkiyi Sergen Yalçın’a verdi.

Beşiktaş Yönetimi, geçmiş dönemlerdeki gibi yapmayıp tam tersi teknik direktörünün listesinden ilerledi. Mensah’ta olumlu adımlar atılmasına sevinen Sergen Yalçın’ın “Çok yönlü bir oyuncu. Zamanlama da çok iyi. PAOK maçı öncesi böyle bir transfer gelişmesi kadro derinliği açısından çok önemli. Kafamdaki oyun kurgusunda Mensah’ı önemli yerlerde görevlendireceğim. Mensah, kadrodaki diğer oyuncuların da üretkenliğini artırabilecek bir isim” diye konuştuğu öğrenildi.

Haber Kaynağı: Milliyet

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.