haberkartali.net

Fikret Orman Beşiktaş’ta ofis açmış

05 Temmuz 2020 - 12:55
Başkan Çebi’nin “Arkamda anormal bir muhalefet var. Ofis açmışlar, kampanyalar yapıyorlar. Hodri meydan gelin yürütün kulübü” diyerek Fikret Orman ve Ahmet Ürkmezgil’i kastettiği ortaya çıktı

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi önceki gün yaptığı açıklamada, “Arkamdan anormal bir muhalefet yürütülüyor. Ofisler açılmış kampanyalar yapılıyor. Arkamdan toplantı yapmayın, aday olun. Hodri meydan, gelin yürütün kulübü. Madem istiyordunuz, niye gittiniz?” ifadelerini kullanmıştı. Çebi’nin bu sözlerinin eski başkan Fikret Orman ve Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil’e karşılık olduğu belirtildi.

Orman ve Ürkmezgil’in bir süre önce daha sık bir araya gelmek ve rahat bir görüşme ortamı sağlamak açısından Beşiktaş’ta bir ofis açtığı kaydedildi. Burada bir araya gelen ikiliye eski yönetimden ve camiadan başka isimlerin de eşlik ettiği, sık sık durum değerlendirmesi yaparak özellikle mali genel kurula yönelik görüşmeler yürüttükleri kaydedildi.

Haber Kaynağı: Sabah

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.