haberkartali.net

Vodafone Park’ta dinleme cihazı arandı

26 Aralık 2019 - 10:08
Vodafone Park’ta bulunan tüm birimlerde,bilgilerin dışarı sızmasının yeni süreçte de devam etmemesi için dinleme cihazı araması yapıldı.

Ekim ayında yapılan olağanüstü seçimli genel kurul toplantısında başkanlık koltuğuna oturan Ahmet Nur Çebi ve ekibi kulüpte bir ilke imza attı… Siyah-Beyazlılar’ın mali sorunlarını aşmak adına toplantı üzerine toplantı yapan ve ek olarak rutin çalışmaları da aksatmamaya çalışan idareciler, önceki dönemde konuşulan yönetimsel konuların sık sık dışarı sızmasının yeni süreçte de devam etmesini engellemek için düğmeye bastı. Yeni ekibin, kulüp personeline talimat vermesinin ardından Vodafone Park’ta bulunan tüm birimlerde ‘böcek’ olarak tabir edilen dinleme cihazı aramasının yapıldığı öğrenildi.

Sonuç açıklanmadı

Çalışmanın tamamlanmasının ardından konuyla ilgili olarak idarecilerin bilgilendirildiği ancak yönetim kanadından sonuçla ilgili bir açıklama yapılmadığı kaydedildi. Beşiktaş’ta Çebi’den önce başkanlık koltuğunda oturan Fikret Orman da özellikle son dönemde yaşanan gelişmelerin özellikle medyada yer alması sebebiyle rahatsızlığını sık sık dile getirmişti. Ancak Orman, yeni yönetim gibi bir dinleme cihazı araması yolunu tercih etmemişti.

Haber Kaynağı: Fanatik

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.