haberkartali.net

Aboubakar’ın menajeri sakatlık iddialarını yalanladı

04 Eylül 2020 - 14:35
Vincent Aboubakar için 'kronik sakat' iddialarını oyuncunun temsilcisi Nir Zahavi yalanladı ve Beşiktaş ile görüştüklerini doğruladı.

İsmi Beşiktaş ve Anadolu kulüpleriyle anılan Porto’nun Kamerunlu forveti Vincent Aboubakar için son günlerde medyada çıkan kronik sakatlığı bulunduğu ve Beşiktaş’taki kiralık geçirdiği dönem sonrasında ‘dizindeki sakatlık sebebiyle’ kulüp doktorlarının devam edilmemesi yönünde rapor verdiği haberleri, oyuncunun temsilciliğini yürüten Nir Zahavi tarafından net bir dille yalanlandı.

Zahavi’nin konuyla ilgili yaptığı açıklamalar şu şekilde:

“Öncelikle şirketimizin Vincent Aboubakar’ın münhasır yasal temsilcisi olduğunu belirtmek isterim. Malatyaspor kulübüne saygı duymakla beraber, kendileri ile en ufak bir temasımız/görüşmemiz olmadığını, Aboubakar’ın da Türkiye’de büyük takımlar dışında bir takımda forma giymeyeceğini belirtmek isterim.

Birçok takımdan ilgi mevcut. Beşiktaş da bu takımlardan biri. Yeniden bir buluşma olur mu şu an bilemiyorum, ama şartlar oluşursa neden olmasın?

Yalnız Türk medyasında bir şahsın oyuncumuzu karalayıcı ve de kariyerine zarar verici açıklamalarını şaşkınlıkla takip ediyoruz. Kendisi hakkında yasal işlem başlatma hazırlığındayız.

Aboubakar’ın sakat olduğunu iddia eden ve de Beşiktaş gibi büyük bir takımın transferlerinde algı yaratarak kendisini yönlendirici olarak konumlama cüreti gösterebilen bu kişiye ve de değerli Türk kamuoyuna belirtmek isteriz ki; Aboubakar’ın hiçbir sakatlığı yoktur. 1 senedir tüm idmanlarda ve de maç kadrolarında yer almıştır.

Çok başarılı bir sezon geçiren Porto’nun diğer değerli forvetleri (Marega,Tiquinho, Ze Luis) ile rekabete girmiş ve de her zamanki profesyonel tavrı ile çok çalışarak sırasını beklemiştir.

Saygılarımızla.”

Haber Kaynağı: Haber Global

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.