haberkartali.net

Alper Potuk Beşiktaş’a önerildi

23 Ağustos 2020 - 9:02
Şu anda serbest konumda bulunan Alper Potuk, menajerler tarafından Beşiktaş'a önerildi ancak yönetim bu öneriye sıcak bakmadı.

Fenerbahçe’nin mukavelesini karşılıklı feshettiği deneyimli futbolcu Alper Potuk, Beşiktaş‘a teklif edildi. Ancak menajerin yaptığı bu öneriye Kara Kartal sıcak bakmadı.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Alper Potuk ve Fenerbahçe’nin yolları ayrılmıştı. Bu hamle sonrasında tecrübeli futbolcu, istediği kulübe bedelsiz olarak gitme şansını yakaladı.

Oyuncunun menajerinin Alper’i Beşiktaş’a teklif ettiği ancak olumlu yanıt alamadığı öğrenildi. Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın Alper’e sıcak bakmadığı vurgulandı.

Sarı-Lacivertli ekipte istikrarsız bir grafik çizen tecrübeli oyuncunun aldığı maaş da uzun süre konuşulmuştu. Alper ücretinde indirime gitmesine rağmen Fenerbahçe kariyeri uzun sürmedi.

Sergen Yalçın’ın yönetime listeyi verdiği ve bu oyuncular dışında herhangi bir futbolcuyu istemediği kaydedildi.

Haber Kaynağı: Akşam

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.