haberkartali.net

Beşiktaş’ta asıl sorun yabancı kontenjanı

17 Eylül 2020 - 11:14
15 yabancısı bulunan ve Montero’ya lisans çıkaramayan Beşiktaş, forvet ve sağ bek transferi için kadroda yer açmanın savaşını veriyor.

En az iki yabancı transferi yapmak isteyen Beşiktaş’ın en az para kadar önemli bir sorunu var: Kontenjan… Elinde 15 yabancı futbolcu bulunan, Josef de Souza’ya lisans çıkarmak için Atletico Madrid’den kiralanan Montero’yu oynatamayan Beşiktaş’ta farklı formüller hakim.

Mirin ile Douglas dondurulabilir

Beşiktaş’ın kurtulmak istediği Mirin ve Douglas, kendilerine gelen teklifleri beğenmiyor. Bu oyuncuların sözleşmesi dondurulabilir ancak maaş ödemesi devam edeceğinden limitte boşluk açılmayacak. Fesih halinde de para ödenecek olması can sıkıyor.

Lens, Boyd, Ljajic gidebilir

B Planı olarak maliyetli Lens ve Beşiktaş’ta mutsuz gözüken Ljaijc’in satılması gündemde. Anadolu ekiplerinin radarındaki Boyd ise takaslanabilir. Ancak ne bu oyuncular, aldıkları dolgun maaşı bırakmak istiyor ne de istenen düzeyde teklif geliyor.

Piyango Hasic’e vurdu

Son çare olarak genç oyuncu Hasic’in kiralanması gündemde. Sezona ilk 11’de başlayan genç futbolcuyu Sergen Yalçın beğeniyor ancak şartlar, gitmesi yönünde gelişebilir. Yönetim, Hasic’e kolayca takım bulunabileceğine inanıyor.

Haber Kaynağı: Sözcü

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.