haberkartali.net

Kevin N’Koudou lisans probleminde ön plana çıkıyor

07 Ekim 2020 - 8:53
Kadro dışında bulunan; Mirin, Douglas ve Lens’in lisansını çıkarmayacak olan yönetim, son 1 isim için bugün teknik ekibin kararını bekliyor.

Yaz transfer dönemini oldukça hareketli bir şekilde geçiren Beşiktaş, kadrosuna birçok yabancı futbolcu kazandırmıştı. Savunma hattına; Montero, Welinton, N’Sakala ve Roiser’ı, orta alana; Josef, Mensah ve Ghezzal’ı, forvete de Aboubakar’ı alan Kartal, yabancı oyuncu kotasından 4 fazlayla transferi kapatmıştı. Mirin, Douglas ve Lens’i kadro dışı bırakan ve bu isimlerin lisanslarını çıkarmayacak olan yönetim, 14 yabancı kuralı sebebiyle 1 oyuncuyu daha liste dışı bırakacak.

Son saat 23.59

Bu konuda teknik ekibin kararını bekleyen yönetimin, listeyi saat 23.59’a kadar TFF’ye iletmesi gerekiyor. Sık sakatlanması ve kanat hattındaki fazlalık sebebiyle Kevin N’Koudou ön plana çıkan ilk isim. Ancak yönetimin, 2 milyon avroluk maaşı sebebiyle bu oyuncuyu da kadro dışındaki isimlerin yanına göndermek konusunda istekli olmadığı da biliniyor.

Haber Kaynağı: Fanatik

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.