haberkartali.net

Roco ve Mirin elde kaldı

04 Eylül 2020 - 8:45
Siyah Beyazlılar'da ayrılmaya sıcak bakmayan Enzo Roco ve Isimat Mirin kendilerine takım bulamadıklarını belirtti.

Yeni sezon öncesi kadrosuna takviye yapabilmek için bazı isimlerle yolları ayırması gereken Beşiktaş’ta kendilerine takım bulmaları istenen oyuncuların ayrılmaya niyeti yok.

Teknik Direktörü Sergen Yalçın’ın geçen sezon verdiği rapor doğrultusunda çalışmalarını hızlandıran yöneticiler sözleşmeleri devam eden Isimat Mirin ve Enzo Roco’nun menajerlerini de çağırdılar.

Siyah beyazlılar bu oyuncuların temsilcilerine “Teknik direktörümüz Sergen Yalçın’ın yeni oyun sisteminde 2 oyuncuya yer vermeyeceğini belirtti. Siz de oynayacağınız bir kulüp bulun, gereken kolaylığı göstereceğiz” diyerek kararlarını ilettiler.

Şilili gitmezse sözleşme feshedilecek

Fakat sezon başı kampına katılan Mirin ve Roco’nun kulübün bu talebine “Biz Avrupa’da menajerimizle birçok kulüp aradık fakat Beşiktaş’ın bize verdiği maaşı veren kulüp bulamadık. Beşiktaş’a gelmeden 350-400 bin avroya oynuyorduk. Beşiktaş ile 3 yıllığına yıllık 1 milyon 300 bin avro alıyoruz. Bu paranın ya tamamını ödeyin ya da antrenmanlara çıkalım” yanıtını verdikleri öğrenildi.

Aldığı yanıta şaşıran Beşiktaş yönetimi ise yeni transfer Montero’nun idmana çıkmasının ardından Roco’dan bir kez daha kendi ayrılmasını isteyecek. Yine kabul etmezse Şilili futbolcunun sözleşmesi feshedilecek.

Haber Kaynağı: Hürriyet

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.