haberkartali.net

Ahmet Nur Çebi, ilk olarak Ümraniye’ye dokunacak

22 Ekim 2019 - 15:03
Ahmet Nur Çebi, ilk etapta personel ve oyuncuların birikmiş maaşlarını ödeyerek takım içerisindeki negatif havayı dağıtmaya çalışacak.

Olağanüstü genel kurulda tarihi bir başarıya imza atarak Beşiktaş Kulübü Başkanı seçilen Ahmet Nur Çebi, ayağının tozuyla işlere koyulmak için kollarını sıvadı.

Daha önce altı buçuk sene Fikret Orman yönetimlerinde çalıştığı için kulübü yakından tanıyan ve planlama yapan Başkan Çebi, işe futboldan başlayacak. Görev aldığı dönemlerde kulüp binası yerine, BJK Nevzat Demir Tesisleri’ne karargah kuran Ahmet Nur Çebi, Ümraniye’ye giderek kulüp personelinden futbolcusuna kadar buranın nabzını tutacak.

Öncelikle futbol takımının başarısına odaklanacak olan Çebi, Teknik Direktör Abdullah Avcı ile de özel olarak görüşecek. Takım kaptanlarıyla da bir görüşme gerçekleştirecek olan Ahmet Nur Çebi, bu buluşmalardan sonra yönetim kurulu arkadaşlarıyla bir acil durum planlaması yapacak.

İlk etapta personel ve oyuncuların birikmiş maaşlarını ödemeye çalışacak olan yeni yönetim kurulu takım içerisindeki kasvetli havayı da dağıtmaya çalışacak.

Tıpkı Çebi gibi daha önce yönetimlerde yer alan Adnan Dalgakıran, Mesut Urgancılar, Emre Kocadağ, Erdal Torunoğulları ve Berkan Gocay gibi isimler de biriken sorunların üzerine gitmek için dün itibariyle mesaiye başladı. Mali konular, yeni projeler ve altyapı gibi işlerde radikal değişimlere gitmesi beklenen yeni yönetim kurulu, A’dan Z’ye bütün detayları yeniden elden geçirecek.

Haber Kaynağı: Milliyet

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.