haberkartali.net

“Beşiktaş Dele Alli’yi yeniden üst seviyeye çıkaracaktır”

20 Ağustos 2022 - 11:02
Paul Mitchell, Beşiktaş’ın takıma katılmasını beklediği Dele Alli’nin siyah beyazlı camiada kendini bulacağını inandığını söyledi.

Monaco Sportif Direktörü Paul Mitchell’den İngiliz yıldız için çarpıcı yorum: “Dele’yi 11 yaşından beri tanıyorum ve o her zaman, meydan okuma ne kadar büyükse, o kadar iyi tepki veren bir oyuncu oldu. Uluslararası sahnede kendine meydan okumak onu en iyi haline geri getirebilir.”

26 yaşındaki İngiliz yıldızı çocuk yıllarından bu yana tanıdığını belirten ve Tottenham’a Transfer olduğunda kulübün şef scout’u olan Mitchell, French Football News’e yaptığı açıklamada şu değerlendirmeleri yaptı:

MEYDAN OKUMAK iYi GELiR

“Açıkçası Dele’yi iyi tanıyorum. O olağanüstü yetenekli bir futbolcu. Kariyerinin bu anında biraz ritmini kaybetmiş gibi görünüyor. Kalitesinden hiç şüphem yok. Dele’yi 11 yaşından beri tanıyorum ve o her zaman, meydan okuma ne kadar büyükse, o kadar iyi tepki veren bir oyuncu oldu. Uluslararası sahnede kendine meydan okumak onu en iyi haline geri getirebilir. Bu hamle onu yeniden en üst seviyeye çıkaracaktır.”

Haber Kaynağı: Hürriyet

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.