haberkartali.net

Çebi: “Abdullah Hoca Beşiktaş’ı yakmaz”

23 Ekim 2019 - 10:45
Beşiktaş'ın yeni başkanı Ahmet Nur Çebi, katıldığı radyo yayınında Abdullah Avcı'ya olan güvenini dile getirdi.

Beşiktaş’ın yeni başkanı Ahmet Nur Çebi ayağının tozuyla kriz yaşayan futbol takımına el attı. Göreve gelir gelmez personelin ve futbolcuların alacakları için çalışmalara başlayan siyah-beyazlıların yeni patronu, birkaç gün içinde ödemeleri yapma sözü vererek Ümraniye’ye bahar havası getirdi.

Ancak bu müspet havadan teknik direktör Abdullah Avcı nasibini alabilmiş değil. Ziyarette “Abdullah Avcı’nın sonuna kadar arkasındayız” diyen Başkan Çebi, dün Kafa Radyo’da katıldığı programda ise ince göndermelerde bulundu. Çebi, seçimi kazandığında en az Ocak ayına kadar Avcı’yla devam edeceklerini ifade etmişti.

Taraftara çağrı

Programda Avcı’yı sevdiğini ve takımın çok değiştiğini söyleyen Başkan Ahmet Nur Çebi “Yeni bir sisteme geçiş kolay olmayabiliyor. Ama takım kötü gitmeye devam ederse olabilecekler belli. Abdullah Avcı en az benim kadar akıllı bir adam. Hoca kendisini yakar ama Beşiktaş’ı yakmaz” diyerek tecrübeli çalıştırıcının tazminat peşinde olmayacağını ima etti. Öte yandan takıma destek olmaları için taraftarlara da seslenen Çebi “Başarıyı sizlerle yaşayacağız. Eğer yanımızda olmazsanız yağmurun altında ıslanırız. Lütfen Braga ve Galatasaray maçlarında tribünleri doldurun” dedi.

Haber Kaynağı: Türkiye Gazetesi

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.