haberkartali.net

Çebi’den Sergen Yalçın açıklaması geldi

12 Kasım 2020 - 18:10
Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Sergen Yalçın'la yolların ayrılacağı yönünde çıkan iddiaları yalanladı.

Tecrübeli çalıştırıcı ile yola devam edeceklerini söyleyen Ahmet Nur Çebi, “İkimizi de yan yana getiren şey Beşiktaş. İkimizin de tek amacı var. Böyle bir ayrılık söz konusu değil. Zor günler geçiriyoruz ama ne hocam ne biz Beşiktaş’ı yalnız bırakmayız” dedi.

“Sergen hocam doğruları yapıyor, yönetimimiz de”

“Ben geldiğimden beri Beşiktaş için doğruları yaptım. Sergen hocam da doğruları yapıyor, yönetimimiz de. Beşiktaş amaçladığımız gibi düzlüğe çıkacaktır. Gidişatımızın çok iyi olduğunu en kısa sürede görecekler. Rahat ve huzurlu olsunlar, camiamıza söz veriyorum.”

“Beşiktaş’ın hedefi şampiyonluktur”

“Beşiktaş’ın hedefi şampiyonluktur. Benim hedefim bu. Hocamın da hedefi bu. Futbolcuların da hedefi bu. Bizim hedeften şaşmamızı gerektiren, 1-2 mağlubiyet söz konusu olamaz.”

“Bankalarla yapılan sözleşmelerin düzenlenmesi, revize edilmesi için uğraşıyorum”

“Beni itibarsızlaştırarak, beni yorarak göndermek isteyenler varsa Beşiktaş’a ihanet etmiş olurlar. Varsa akılları, fikirleri ben buradayım. Şayet Beşiktaş’a yararı varsa gelsinler, anlatsınlar. Beşiktaş Başkanı’nı itibarsızlaştırarak bir yere varamazlar. Çok şükür, aklı selim çoğunluk hala yanımda. Ağabeylerime, kardeşlerime, derneklerime ve taraftarıma çok teşekkür ediyorum. Huzurlu olsunlar, rahat olsunlar. Beşiktaş’ı çok güzel günler bekliyor. Bankalarla yapılan sözleşmelerin düzenlenmesi, revize edilmesi için uğraşıyorum. Bir noktaya kadar gelindi. Beşiktaş’ım adına diyorum ki ‘Ben buradayım’. Bankalara verdiğim sözlerden ötürü borçlar tasfiye olana kadar görevime devam edeceğim.”

Haber Kaynağı: TRT Spor

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.