haberkartali.net

Ersin Destanoğlu için Nice’ten 12 milyon Euro istendi

24 Mayıs 2021 - 10:54
Beşiktaş'ın 20 yaşındaki kalecisi Ersin Destanoğlu'na ilk teklif Nice'ten geldi. Nice, genç eldiven için 7 milyon Euro ile nabız yokladı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın’ın ‘Kaleci almayacağım’ diyerek eldiveni teslim ettiği 20 yaşındaki Ersin Destanoğlu, hocasının yüzünü kara çıkarmadı. Genç kaleci, ortaya koyduğu başarılı performansla çifte kupalı sezonda görevini en iyi şekilde yaparken, gelecek adına da ekonomiye destek olacağını gösterdi.

Fransa’dan Nice ve Lyon’un sezon içerisinde birçok kez İstanbul’a gelerek gözlemlediği Ersin için ilk hamle Fransa Ligi’nde orta sıralarda olan Nice’ten geldi.

Teklifi yukarı çekecekler

Fransız ekibi, Beşiktaş yönetimiyle iletişime geçerek, genç eldiveni transfer etmek istediklerini ve 7 milyon Euro verebileceklerini iletti. Siyah-beyazlılarda Ersin konusunda tavrını net bir şekilde ortaya koyan Başkan Ahmet Nur Çebi, yöneticilerine pazarlıkların 12 milyon Euro’dan başlamasını iletti.

Siyah-beyazlılar Nice’e bu yanıtı iletirken, Fransızlar’dan Ersin ile ilgili tekliflerini resmi olarak getirmelerini, görüşmelere bu şekilde başlayabileceklerini bildirdi. Nice’in rakamı bir miktar daha yukarı çekmeye planladığı belirtildi.

Haber Kaynağı: Sabah

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.