haberkartali.net

Ghezzal: ‘Aile gibiyiz ve iyi gidiyoruz’

03 Kasım 2020 - 15:59
Futbolcumuz Rachid Ghezzal, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde bir basın toplantısı düzenledi.

Futbolcumuz Rachid Ghezzal, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde bir basın toplantısı düzenledi.

“İzmir’de yaşanan depremden etkilenen herkese geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Beşiktaş’ta olduğum için mutluyum. Burada bulunmamda emeği geçen herkese ve bana destek olan takım arkadaşlarıma teşekkür ederim. Türkiye’de oynayan tanıdıklarımdan bilgiler aldım. Herkes bana taraftarlardan bahsetti. Beşiktaş’tan teklif aldığımda çok heyecanlandım. Kendi limitlerimi zorlama fırsatı elime geçirdim. Gelmeyi çok istedim ve buradayım. Herkes, Beşiktaş ile ilgili güzel şeyler söylüyor, bundan mutluluk duyuyorum. Benim için yeni bir macera burada olmak. Türkiye ligi çok kaliteli. Elimden geleni yapmaya geldim.

Türkiye ligi ile İngiltere ligi arasında farklar var. İngiltere’de her takım kazanmak için oynuyor. Türkiye ligini Fransa ligine benzetiyorum. İngiltere’de VAR kararları hızlı alınıyor. Lyon forması giyerken Vodafone Park’ta oynanan maçta harika bir atmosfer vardı. Stat tamamen doluydu. Çok etkilenmiştim. Bu tecrübeyi en kısa zamanda Beşiktaş formasıyla yeniden yaşamak istiyorum.
Daha iki maç oynadım. Gelecek hakkında konuşmak için erken. İşlerin iyi gitmesinden dolayı mutluyum. Böyle gitmesini umuyorum. Oynadığım sürece yüzde yüzümü vermeye çalışıyorum. Her idmandan sonra fizik kalitem yükseliyor. En önemli şey takımın kazanması. Ben ve arkadaşlarım gün geçtikçe daha iyiye gidiyoruz.

Kaliteli oyunculardan kurulu bir takımız. İyi bir ruh yakaladık. Aile gibiyiz ve iyi gidiyoruz. Gidişatımız güzel, bu gidişatla neden şampiyon olmayalım?”

Haber Kaynağı: haberkartali.net

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.