haberkartali.net

Kalinic’e yapılan son teklif ortaya çıktı

07 Ekim 2020 - 10:41
Nikola Kalinic transferini gerçekleştirmek için oyuncuya son kozunu oynayan Beşiktaş'ın teklifindeki detaylar ortaya çıktı.

Oyuncularından indirim talep eden Beşiktaş‘ın, Nikola Kalinic‘e önerdiği rakamlar ortaya çıktı

Opsiyonun devreye girmesi için 32 yaşındaki futbolcunun Türkiye Kupası hariç 25 maçta en az 45 dakika forma giymesi gerekiyor. Beşiktaş 300 bin avro ödeyip, opsiyonu kullanma hakkına sahip. 2020-21 ve 2021-22 için oyuncunun alacağı yıllık ücret 2 milyon 750 bin avro.

Bonservise 1 milyon avro

Gol ve asist toplamında 20’yi aştığı takdirde 150 bin Euro, Türkiye Kupası hariç 25 maçta en az 45 dakika oynaması halinde yine 150 bin Euro. Toplamda 300 bin Euro bonus. Kalinic ailesinin uçak biletleri, ev kirası ve otomobil masrafları için her yıl 50 bin Euro. Beşiktaş ayrıca Atletico Madrid’e 1 milyon Euro bonservis ödemeyi teklif etti.

Yarı paraya gitti

Hırvat santrfor, çok daha azına Verona’nın yolunu tuttu. Madrid ekibinde sezon başına 3 milyon avro kazanan Kalinic, söz konusu rakamın 2 yıla yayılmasını kabul etti. İlk yıldaki maaşının yarısını da İspanyol kulübü üstlendi. Atletico, oyuncuyu Verona’ya bedava verdiğini açıkladı.

Haber Kaynağı: Milliyet

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.