haberkartali.net

Sergen Yalçın’ın yönetimden talepleri var

10 Kasım 2020 - 10:15
Sergen Yalçın’ın Ahmet Nur Çebi ile bir araya gelerek takımın durumunu masaya yatıracağı ve yapılacak transferlerin görüşeceği öğrenildi.

Beşiktaş‘ta yarın kritik bir toplantı gerçekleştirilmesi bekleniyor. Teknik Direktör Sergen Yalçın‘ın Başkan Ahmet Nur Çebi ile bir araya gelerek takımın durumunu masaya yatıracağı ve yapılacak transferlerin görüşeceği öğrenildi. Yalçın’ın Başkan Ahmet Nur Çebi’den 5 istekte bulunacağı ortaya çıktı.

 Ljajic’in biletini kesin

Sergen Yalçın’ın takıma hiçbir katkı sağlayamayan Adem Ljajic’i kesinlikle takımda düşünmediği öğrenildi. Yalçın’ın Başkan Çebi’den Sırp oyuncunun gönderilmesini isteyeceği belirlendi.

 Dorukhan problemini çözün

Başarlı hocanın sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan ve adı Fenerbahçe ile G.Saray’la anılan Dorukhan’ın takımda mutlaka kalması için fedakarlık yapılmasını isteyeceği öğrenildi.

 Cenk’in alınmasını isteyecek

Sergen Yalçın’ın Çebi’den devre arasında mutlaka forvet transferi talep edeceği öğrenildi. Başarılı hocanın özellikle eski yıldızları Cenk Tosun’un alınması için istekte bulunacağı ortaya çıktı.

 İyi bir kaleci talep edecek

Utkuve Ersin’in performansından memnun olmayan Sergen Yalçın’ın Başkan Ahmet Nur Çebi’den tecrübeli bir kaleci istemesi bekleniyor. Yalçın’ın yerli kaleciye sıcak baktığı öne sürüldü.

 Stoper şart

Takımdaki stoperlerden Montero, Welinton ve Vida’dan memnun olmayan Sergen Yalçın’ın Başkan Çebi’den savaşacak bir yabancı stoper isteyeceği de gelen bilgiler arasında yer  alıyor.

Haber Kaynağı: Takvim

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.