haberkartali.net

Yönetim, Sergen Yalçın konusunda kararını verdi

13 Şubat 2021 - 13:25
Konyaspor maçında yaptığı kontrat çıkışıyla dikkatleri üzerine çeken Sergen Yalçın için Beşiktaş yönetimi harekete geçti.

Beşiktaş Yönetimi, teknik direktör Sergen Yalçın ile yaşanan sözleşme belirsizliğine son vermeye hazırlanıyor.

Geldiği ilk günden beri oynattığı futbol ve aldığı sonuçlarla başarılı bir tablo ortaya koyan Yalçın ile yeni bir kontrat yapmak için hazırlık içerisinde olan siyah-beyazlılar, bu şekilde takım içinde bir huzursuzluk yaşanmasına izin vermeyecek.

Yönetim şaşırdı

Sergen Yalçın’ın, Ziraat Türkiye Kupası’nda oynanan İttifak Holding Konyaspor maçından sonra yaptığı açıklamalara şaşıran yönetimin, takımın iyi gittiği bir dönemde, iletişimden kaynaklı bu sorunu büyümeden çözecekleri dile getirildi.

Kontratın süresi konusunda son sözü Sergen Yalçın’a bırakmak isteyen Beşiktaş Yönetimi, maaşı konusunda da güncelleme yapmaya hazırlanıyor.

Kulüple 1.5 yıllık karşılığında 900 bin euroya anlaşan Sergen Yalçın ile yeni kontrat imzalayacak olan yönetimin, Abdullah Avcı’nın aldığı ücretin yarısını alan siyah – beyazlı teknik adama zam yapmayı da planladığı ifade edildi.

Belirsizliğe son verilecek

Bire bir görüşmelerde Sergen Yalçın ile hiç bir problem yaşamayan, fakat özellikle sosyal medya üzerinden oluşan polemiklerden dolayı sıkıntıya düşen Beşiktaş Yönetimi, camia içerisinde yakalanan bütünlüğün bozulmaması açısından önümüzdeki günlerde kontrat belirsizliğine son verecek.

Haber Kaynağı: Milliyet

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.