haberkartali.net

Abdullah Avcı, Azerbaycan Milli Takımı için kararını verdi

13 Şubat 2020 - 10:52
Beşiktaş ile yaşanılan kötü gidişatın ardından yolları ayrılan Abdullah Avcı'nın, Azerbaycan Milli Takımı'nın başına geçeceği iddia edilmişti.

Beşiktaş üst üste alınan kötü sonuçların ardından Abdullah Avcı ile yollarını ayırmıştı.

Abdullah Avcı’nın Beşiktaş ile yollarını ayırdıktan sonra Azerbaycan Milli Takımı’nın başına geçeceği yönünde spekülasyonlar çıkmıştı.

TRT SPOR muhabiri Tuna Akdemir’in 1. ağızdan aldığı ve aktardığı bilgiye göre, Abdullah Avcı’ya teklif geldi ancak Avcı bir görüşme gerçekleştirmedi ve planlamasında milli takım çalıştırmak yer almıyor.

Aynı zamanda Abdullah Avcı, Azerbaycan Milli Takımı’na sıcak bakmıyor ve dinlenme aşamasında; resmi teklif durumunda da Avcı’nın kibar bir şekilde geri çevireceği kaydedildi.

Öte yandan bir basın toplantısı düzenlemeyi düşünmeyen Abdullah Avcı’nın Beşiktaş’ın ligde iyi sonuçlar almasından dolayı bunu şu anda gerçekleştirmeyeceği ve bir algı yaratmamak adına iptal etmeye karar verdiği kaydedildi.

Haber Kaynağı: Fanatik

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.