haberkartali.net

Beşiktaş ikinci yardım gecesine hazırlanıyor

13 Ağustos 2020 - 8:24
Siyah Beyazlı kulüp, ikinci bir yardım gecesi daha düzenleme kararı aldı. Yeni etkinliğin bu kez TV 8’den yapılması planlanıyor

Beşiktaş, yaşanan ekonomik sorunlar sebebiyle kısa ve orta vadede kulübün nefes alabilmesi için, ‘Bırakmam Seni’ isimli bir yardım kampanyası başlatmıştı.

Bağış ve SMS olarak taraftarından kulübe katkı yapmasını isteyen kulüp; yönetim, teknik ekip, futbolcular ve ünlü isimlerle geçtiğimiz pazartesi günü Kanal D ekranlarından, ‘Ödül Gecesi’ isimli bir etkinlik düzenlemiş ve kampanyadan elde edilen gelir toplamda 150 milyon TL’yi bulmuştu.

Başkan Ahmet Nur Çebi’nin, bu etkinliğin ikincisini yapmak için çalışma başlattığı ve 9 Eylül’de bu kez TV 8 ekranlarında ikinci bir gece yapmayı planladığı bildirildi.

Bu konuda eski Beşiktaş muhabiri Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu kanalla görüşüldüğü bildirildi.

Fenerbahçe için daha önce benzer projede TV 8’in kapılarını açan Acun Ilıcalı’nın, Beşiktaş’a da bu konuda hazır olduğunu ilettiği ifade edildi.

Haber Kaynağı: Fanatik

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.