haberkartali.net

“Bırakmam Seni” kampanyası televizyonda

08 Ağustos 2020 - 9:34
Beşiktaş'ın Bırakmam Seni kampanyası Kanal D aracılığıyla televizyona taşınıyor. Bağış gecesinin sunucusu Yılmaz Erdoğan olacak.

9 Ağustos Pazar akşamı Kanal D’de yayınlanacak Beşiktaş‘ın ‘Bırakmam Seni‘ bağış kampanyasında, gecenin sunucusu Yılmaz Erdoğan’a birbirinden ünlü Beşiktaşlı sanatçılar eşlik edecek.

Kanal D ekranlarında ‘Ödül Senin’ adıyla yayınlanacak ‘Bırakmam Seni’ bağış kampanyası, Vodafone Park Stadı’nda gerçekleşecek.

Bağış kampanyasına destek için Beşiktaşlı ünlü isimler de organizasyonda yer alacak.

Sunuculuğunu Yılmaz Erdoğan’ın üstlendiği gecede, Hülya Avşar, Erkan Petekkaya, Zafer Algöz, Mehmet Erdem, Hakan Altun, Çok Güzel Hareketler 2 ekibi, Ömür Gedik, İsmail Demirci, Onur Buldu ve Barış Murat Yağcı Kanal D ekranlarında bağış kampanyasına destek olacak.

Hatıra tişört satışa çıkacak

Canlı yayında tribünlerde Beşiktaş JK Başkanı Ahmet Nur Çebi ile birlikte Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Üyeleri, teknik direktör Sergen Yalçın, Beşiktaşlı eski sporcular, Beşiktaş JK bünyesindeki tüm branşlara ait sporcu ve antrenörler oturacak.

Gecede, ‘Bırakmam Seni’ kampanya filminde yer alan Beşiktaş’ın ilk 11 sporcusunun isimlerinin basılı olduğu “Kampanya Hatıra Tişörtü”nün satışı da yapılacak.

Haber Kaynağı: Fanatik

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.