haberkartali.net

“Yönetim ile çok iyi bir sinerji yakaladık”

27 Temmuz 2020 - 9:48
Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, takımın başına geliş sürecini ve geride bırakılan sezonu anlattı.

Sezon ortasında geldiği Beşiktaş’ı lig üçüncüsü yapan teknik direktör Sergen Yalçın, göreve geliş sürecini ve sonrasında yaşananları Hürriyet’e anlattı.

“Beşiktaş’a gelirken ‘bitmiş bir takımı neden alıyorsun’ diyenler oldu” ifadesini kullanan Yalçın, “Bazıları böyle söylese de ben takıma inanıyordum. Beşiktaş, nerede olursa olsun hedefsiz kalamaz. Oyuncularımı hedefe motive etmek için ekibimizle birlikte büyük çaba sarf ettik” diye konuştu.

‘Çok iyi bir sinerji yakaladık’

Görev sürecindeki başarısında kulüp başkanı Ahmet Nur Çebi ve yönetimin büyük payı olduğunu belirten Yalçın, “Başkanımız ve yönetimi ile çok iyi bir sinerji yakaladık. Futbolcuların paralarını ödemek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Yeri geldi ceplerinden verdiler, yeri geldi özel hayatlarından fedakarlık yaptılar” dedi.

‘O maçlar bizi yarıştan kopardı’

Pandemiden sonra oynadıkları 8 maçtan 6’sını kazanıp 2’sini kaybettiklerini hatırlatan Sergen Yalçın, “8’de 8 yapsaydık şampiyonluk yakındı. Ama yenildiğimiz Antalya ve Kayseri maçları bizi yarıştan kopardı. O maçları hatırlamak istemiyorum” şeklinde konuştu.

Haber Kaynağı: Hürriyet

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Copyright 2019 HaberKartalı. Tüm hakları saklıdır. Fivi Yazılım
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.